0
Shopping Cart
0 Items - 0 грн
Your Cart is currently empty!
Your Product Оновити ціну

 

Ваш будинок знаходиться далеко від ліній електропередач і газових магістралей? Або ви просто хочете обзавестися функціональним котлом для опалювання будинку і підігріву води? Тоді вам потрібен твердопаливний котел - виберіть ідеальну модель, недорогу і якісну, в нашому магазині, а фахівці допоможуть з підбором і монтажем!

Опалення твердим паливом продовжують бути популярним і сьогодні: котли тривалого горіння працюють на різному вигляді теплоносія, від вугільних пелетів і дров до звичайного вугілля і торфу. Працює такий котел за стандартним принципом спалювання палива - просто завантажте паливо в відсік через дверцята і підпаліть. Плюс таких котлів в тому, що вони здатні довго працювати навіть на одній паливної завантаженні. Навіть в люті холоди треба буде довантажувати паливо не частіше трьох разів на добу (цього цілком достатньо, якщо мова йде про піролізні котли).

 

Піролізні котли стандарт, поряд з котлами верхнього горіння, є найбільш перевіреними і надійними - вони працюють максимально ефективно і довго, мінімум по 10 років.

Зручніше за все використовувати автоматизовані котли: наприклад, при необхідності збільшення інтенсивності роботи, система сама визначає це і відкриває заслінку ширше, тобто, всередину потрапляє більше кисню. Якщо потрібно зменшити інтенсивність горіння, відповідно, заслінка прикривається, кисню стає менше.
Інші переваги піролізу - це мінімальна кількість відходів при згорянні, високий рівень надійності, екологічність, яка сьогодні турбує багатьох.

Використовувати такі котли також вкрай просто, оскільки вони механічні за своєю структурою. Що стосується недоліків - вартість палива може стати істотним мінусом, до того ж потрібно стежити за станом палива - воно повинно бути сухим і відповідним за обсягом в топці тій кількості, яке заявлено виробниками.

Не знаєте, який котел вибрати? Зверніться по допомогу і консультацію до наших фахівців: ми обов'язково підкажемо, який купити твердопаливний котел, яка модель котла буде оптимальною в залежності від ваших вимог і особливостей опалювальної конструкції. Купити котел тривалого горіння - значить вибрати надійність, простоту і високу ефективність для тепла у вашому домі!

© 2017-2022 Твердотопливные котлы Украина Холмов Всі права захищені
Угору