0
Shopping Cart
0 Items - 0 грн
Your Cart is currently empty!
Your Product Оновити ціну
Котли з другим контуром - це як система «два в одному», дуже зручно: котел може одночасно опалювати приміщення і підігрівати воду. Такі котли популярні для використання в квартирах, будинках, на виробничих приміщеннях і навіть в комерційній нерухомості. Питання тільки в виборі підходящої моделі, адже котел повинен бути досить потужним і економічним для власника навіть за умови регулярної експлуатації.

Основа такої системи на базі двох контурів - це сам котел, який є джерелом тепла. Котел забезпечує нагрів в контурах і допомагає наздогнати його до потрібної температури.

Двоконтурні твердопаливні котли ТМ Екон і Економ користуються популярністю, тому що:

  -не потребується додаткове обладнання для нагрівання води;

 - це постійне джерело проточної теплої води;

- досить дешеві в порівнянні з іншими моделями, до того ж дешеві в експлуатації і монтажі;

- обладнані закритою камерою для спалювання палива, тому для них не потрібно дуже строго нормована вентиляційна система.

Інші елементи підбираються індивідуально, залежно від розведення системи опалення і від того, скільки споживачів планується в водяному контурі. У нас ви можете купити котел тривалого горіння, вибравши з великого асортименту моделей і комплектацій. У таких систем є головна відмінність - це можливість налагодити опалення і постачання води одним приладом.

Є у контуру і недоліки - наприклад, при заборі води для водопостачання контур обігріву відключається, а якщо опалювальний агрегат пошкодиться, системи припинять працювати в принципі. Потрібно буде зливати остигнула воду, якщо точки споживання будуть видалені з системи.

При визначенні схеми розводки потрібно обов'язково враховувати висоту і кількість корисної площі будівлі. Якщо ми говоримо про будинки двоповерхових, то для них можна буде використовувати вертикальну розводку - на вибір, одно- або двотрубну. Якщо мова йде, наприклад, про одноповерхових будівлях великої площі, то використовуються горизонтальні схеми.
© 2017-2022 Твердотопливные котлы Украина Холмов Всі права захищені
Угору