0
Shopping Cart
0 Items - 0 грн
Your Cart is currently empty!
Your Product Оновити ціну
В асортименті нашого сайту ви можете знайти найрізноманітніші котли з регульованою потужністю. У комфортних в експлуатації моделей є опція регулювання потужності: в залежності від кліматичних умов, сезонності, габаритів приміщення і інших нюансів, ви завжди зможете зменшити або збільшити потужність агрегату для досягнення максимального ККД.

Найчастіше для квартир, наприклад, використовують двоконтурні газові котли, вони ж застосовуються для опалювання невеликих приватних будинків. Якщо мова йде про великому будинку, в якому є кілька приміщень, то краще за все застосовувати твердопаливні котли на одному контурі - з його допомогою використання води стане найбільш комфортним.

 Для чого взагалі може знадобитися регулювання котла тривалого горіння? Щоб заощадити - це найочевидніший відповідь. Щоб перебувати в приміщенні було максимально комфортно, потрібно контролювати температуру повітря, а значить, спочатку треба правильно вибрати сам котел і визначити необхідний діапазон потужності. Перш ніж купити твердопаливний котел, потрібно розібратися, в яких умовах він буде експлуатуватися. При виборі потужності котла враховуються всі особливості - площа вікон, кількість вікон і дверей, наявність утеплення, сам матеріал будівництва.

Регульованими можуть бути одно-, і двоконтурні котли опалення. Двоконтурні допоможуть не тільки прогріти приміщення, а й нагріти воду - дуже зручно в експлуатації квартири. Сила нагріву агрегату безпосередньо залежить від газового пальника і її модуляції. Якщо ваш вибір - це прилад на електронному управлінні, то термостат буде включатися автоматично при підключенні до термометру в кімнаті. Температура буде вимірюватися автоматично, і регулюватися в такому ж автоматизованому режимі. Якщо температура впаде нижче комфортної, сила пальника буде підвищена. Можна зробити контроль для всіх кімнат - для цього знадобляться вентилі на кожному радіаторі. 

Ще один варіант - ручне регулювання, для неї знадобляться тільки клапани. Така можливість передбачена в котлах з відкритими камерами згоряння.

Котли з регулюванням потужності зустрічаються у багатьох виробників - це дуже зручно для користувача, тому затребуване на ринку. 
У наших кліматичних умовах така опція особливо корисна, адже різкі перепади температур в великому діапазоні зажадають перемикання режимів у будь-якому випадку.
Не знаєте, який діапазон потужності вибрати?
Зверніться за консультацією до фахівців - майстри підкажуть ідеальний варіант, виходячи з ваших уподобань і обставин, ви зможете купити котел тривалого горіння самої
відповідної моделі.
Результат 1. 12 із 12

Котли з регульованою потужністю триходові

© 2017-2022 Твердотопливные котлы Украина Холмов Всі права захищені
Угору