0
Shopping Cart
0 Items - 0 грн
Your Cart is currently empty!
Your Product Оновити ціну

Котли

Водяні котли на твердому паливі працюють за класичною схемою, спалюючи паливо у напрямку знизу вгору. Паливо завантажується зверху, закладається через дверцята, а знизу вже підпалюється. Нижня віконце має й іншу функцію - з його допомогою агрегат очищається.

Піролізні котли вважаються найбільш довговічними з усіх моделей. Для таких котлів також використовується технологія тривалого горіння, тому котли мають деякі переваги - наприклад, вони екологічні, можуть довгий час працювати на одному завантаженні, мають високий рівень ККД.

На котел довгого горіння ціна відрізняється в залежності від його тех. характеристик і потужності
Встановлювати котли самостійно дуже не рекомендується - цей процес пов'язаний з величезною кількістю нюансів, які необхідно знати для коректної роботи пристроїв. Настійно рекомендуємо довірити монтаж фахівцям!
Важливий момент при виборі котла - це вартість самих витратних матеріалів, тобто, палива. Враховуйте, що вартість паливних матеріалів досить висока, при тривалій експлуатації витрачена сума перевищить вартість котла - і це абсолютно нормально. Також врахуйте кліматичні умови вашого регіону. Якщо вибір дуже складний, зверніться за допомогою до фахівця - він уточнить всі важливі деталі і допоможе підібрати і купити твердопаливні котли , в залежності від ваших запитів.
 

 

 

© 2017-2022 Твердотопливные котлы Украина Холмов Всі права захищені
Угору